sobota 7. července 2018

Rychlé stažení filmu ve full HD

Dneska to bude něco úplně jiného než jste zvyklí. Rozhodla jsem se se s Vámi podělit o jeden super program a web, na kterém si stáhnete film za 5 minut v kvalitě jako z kina! :)
Stačí si stáhnout na Váš počítač aplikace uTorrent , zajít na jakoukoli stránku, kde se dají stáhnout tzv. torrenty (já používám například tuto), najdete si Vámi zvolený film či seriál, kliknete na odkaz (já většinou klikám hned na první - s největším počtem stažení) a už jen zvolíte get this torrent A JE TO! Jednoduché ne? Já si už filmy nebo seriály nestahuji jinak.

Vyhovuje mi, že jsou v angličtině (české titulky mi kdyžtak ihned můj přehrávač bs.player nabídne), ve skvělé kvalitě (a tím myslím full HD!!).


photo via weheartit.com

Doufám, že jsem vám tímto kraťoučkým článkem pomohla a Vy si začnete snahovat filmy a seriály chytře a rychle jako já ♥ Mějte se krásně! 

22 komentářů

 1. Vždy jsem stahoval na ulozto.cz a Hellspy určitě to zkusím, protože jsem obrovský fanoušek filmů :D

  OdpovědětVymazat
 2. Já už ani jinak než přes uTorrent nestahuju. :D Doufám, že pofičí dál pořád tak jako teď.

  OdpovědětVymazat
 3. Vďaka za tip, už teraz sa teším, ako ho vyskúšam. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Za mě určitě skvělý tip :) Já si stahuju filmy nejčastěji přes jednu placenou stránku nebo klasicky přes uloz.to :)

  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 5. Skvělý tip :) Přes torrenty jsem zatím nikdy nestahovala. Všichni mi to doporučují, ale těžko u toho pohlídat bezpečnost, takže zatím váhám :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, právě kvůli té bezpečnosti to radši ani používat nebudu. :D

   ATUNAI

   Vymazat
  2. Ani například na uloz.to nemáš 100% jistotu, že je to bezpečné :) Ale chápu, že se bojíte.. Já mám samozřejmě nainstalovaný antivirový program a za ta léta stahování torrentů jsem nikdy žádný problém neměla :)

   Vymazat
 6. Torrenty jsou sice nekonečným zdrojem, ale narozdíl od např ulož.to nebo jiných jsou nelegální, protože ty stažené soubory zároveň poskytuješ jako zdroj. Stahování legální je, ale upload ne. Pozor na to.

  OdpovědětVymazat
 7. Odpovědi
  1. Nemáš zač, jsem ráda, že jsem pomohla :)

   Vymazat
 8. Já jsem dřív z torrentů byla taková nesvá, vůbec jsem nechápala, jak ten film stáhnu, tak jsem zase program odinstalovala. Po čase mi to nedalo, znovu jsem ho nainstalovala a po chvíli zkoumání jsem zjistila, že vlastně o nic složitého nejde a že je to super způsob, jak rychle stáhnout film či hru. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem byla ze začátku nejistá, ale pak jsem tomu propadla :D

   Vymazat
 9. Taky to tak používám, akorát, že některé filmy tam bohužel nejsou. Já stahuji torrenty přes cztorrenty a kolikrát mi to nenajde film ani v angličtině, ale určitě lepší než ulož.to :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já většinou najdu úplně všechny, někdy stáhnu dokonce film, který má u nás v Česku premiéru až za týden :D

   Vymazat
 10. Super tip, ale já bych bez titulek nemohla O:) A některé kousky mám radši s dabingem :D

  Gabux

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. České titulky si můžeš do filmu samozřejmě vložit (jak píšu - přehrávač bs.player ti je tam dá automaticky, takže jednoduché jako facka) :)

   Vymazat
 11. Z pokusu stahovat jsem přešla na online sledování, ale teď, když bude dovolená, se to rozhodně hodí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky často sleduju online, je to přece jen nejjednodušší, ale přesně - taky zrovna stahuju filmy na dovolenou, kde nebudu mít silný internet na sledování filmů online :)

   Vymazat
 12. Být na tvém místě, článek z preventivních důvodů stáhnu. Torrenty jsou nelegální. Zatímco na Uložto jen stahuješ, což dle českého právního řádu zatím nelegální není, při torrentech zároveň film jak stahuješ, tak i uploaduješ, což už nelegální je. Jasně, dělá to tak hodně lidí, ale hodně lidí už za upload filmů platilo velmi mastné pokuty. V některých státech, např. v Německu, je nelegální i samotné stahování, u nás se to zatím tolik nehrotí, ale u torrentů bych byla opatrná. Pokud je chceš využívat, tak se s tím aspoň nikde veřejně nešiř, tím spíše, když ve článku vlastně nabádáš k nelegální činnosti i ostatní...

  OdpovědětVymazat

Za každý smysluplný komentář předem děkuju :)

© Adela's Words Blog
Maira Gall